Informácie

Zľavnené produkty

Prezentačné systémy
Ponúkame Vám na výber zo širokej ponuky reklamných médií a pútačov. Z našej ponuky si môžete vybrať plagátové rámy (klaprámy), obrazové rámy a závesné obrazové systémy, podlahové a pultové plagátové systémy, reklamné pútače (áčka), stojany na bicykle, kriedové tabule a stojany pre reštaurácie, bannerové systémy a stojany - rollup, stojany na let...
Ponúkame Vám na výber zo širokej ponuky reklamných médií a pútačov. Z našej ponuky si môžete vybrať plagátové rámy (klaprámy), obrazové rámy a závesné obrazové systémy, podlahové a pultové plagátové systémy, reklamné pútače (áčka), stojany na bicykle, kriedové tabule a stojany pre reštaurácie, bannerové systémy a stojany - rollup, stojany na letáky a brožúry, informačné a prezentačné systémy, svetelné plagátové rámy, stojany na letáky, akrylové stojany, plexi displeje a mincovníky, flipcharty, prezentačné vitríny a úradné dosky, závesné lankové systémy, bariérové systémy, produktové vitríny, orientačné systémy.
Viac

Prezentačné systémy 25 produkty

Podkategórie

  • Klaprámy
    Dizajnové klaprámy Vám ponúkame s oblými alebo ostrými rohmi. Všetky rámy sú vyrábané podľa najnovších technológií a z tých najkvalitnejších materiálov. Ponúkame Vám aj hliníkový rám, ktorý je možné jednoducho priprevniť na sklenený výklad.
  • Príslušenstvo k rámom
  • Rámy na sklo
  • Reklamné pútače
    Vyberte si z našej ponuky reklamných pútačov alebo áčiek, ktoré Vám ponúkame v rôznych rozmeroch a materiálových prevedeniach. Tieto zákaznícke pútače sú bežnou súčasťou reklamnej komunikácie. Reklamné stojany Vám ponúkame v hliníkovom prevedení s ochranou proti nepriaznivému počasiu takže ich môžete bez problémov umiestniť aj von do exteriéru. Ponúkame Vám drevené popisovateľné stojany, ktoré sú vhodné do reštaurácií, hotelov ale aj nákupných centier. V ponuke máme rôzne tvary reklamných stojanov.
na stranu
Zobraziť 1 - 12 z 25 položiek
Zobraziť 1 - 12 z 25 položiek