O nás

Internetovú predajňu www.eshop.web-reklama.sk prevádzkuje spoločnosť Ján Kapusniak - NAOS, so sídlom Kotešová 538, 013 61 Kotešová, IČO: 43398952,  zapísaný v živnostenskom registri Obvodného úradu v Žiline, Číslo živnostenského registra: 580-36524.

 

Všetky výrobky predávame aj súkromným osobám od jedného kusa pokiaľ nieje uvedené pri popise výrobku inak.

Reklamné predmety

V našej ponuke nájdete reklamné predmety, ktoré je možné väčšinou potlačiť rôznymi spôsobmi:  - tapmónova tlač, sieťotlač, rotačná sieťotlač, výšivka, gravírovanie alebo razba. Tieto predmety sú veľmi vhodnými darčekmi pre Vašich zamestnancov, obchodných partnerov ale je možné ich využiť aj na prezentačných akciách, výstavách alebo pri iných formách propagácie Vašej spoločnosti.

Kancelárske potreby

Naša ponuka zahŕňa aj ponuku kancelárskych potrieb, ktoré sa Vám snažíme ponúknuť v najlepších cenách pričom kladieme dôraz na kvalitu výrobkov. Pri určitých výrobkoch Vám ponúkame aj potlač.

Ponúkame Vám aj plnofarebnú potlač obálok. Pre potlač obálok nás kontaktujte.

Internetové stránky

Do ponuky našich služieb sme zaradili tvorbu web stránok, eshopov, optimalizáciu web stránok, redesign stránok (prerobenie starých stránok na nové príťažlivejšie). Samozrjeme Vám ponúkame aj Grafické práce spojené s návrhom dizajnu stránok, vytvorenie textov, ktoré sú pre internet príťažlivé a prilákajú Vám nových zákazníkov.

Reklama

V ponuke reklamných prác nájdete tlač vizitiek, výrobu reklamných tabúľ, nápisov, grafické práce, tlač letákov, katalógov, brožúr, reklamy na automobily, tlač reklamných plachiet s očkami, fólie na okná - zvnútra priehľadné, reklamné stojany áčka, vyrezávanú reklamu.

 

Našu ponuku sa snažíme prispôsobovať požiadavkám Vás zákazníkov a preto Vám ponúkame rôzne akcie a zľavy pri väčších odberoch alebo pri dlhodobej spoluprácie.

 

Pre návrhy a zlepšenia našej ponuky nás prosím kontaktujte

Telefonicky: 0903 692 271

E-mailom: obchod@web-reklama.sk

alebo prostredníctvom formulára v kontaktoch.


Úvodná stránkaÚvodná stránka